Evercool Вентилатор Fan 60x60x20 2Ball (4000 RPM) EC6020M12BA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC6020M12BA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 4000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 17.6 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 20 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 17.6 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 20 mm
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 20 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК17.6 CFM / 29.9 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
НИВО НА ШУМ<26 dBA
МОЩНОСТ (W)2.04 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<26 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)2.04 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
Тегло0.06кг
Evercool Вентилатор 60x60x20 2Ball (4000 RPM) – Мощно охлаждане за върхова производителност
Поддържайте системата си хладна и ефективна с вентилатора Evercool EC6020M12BA. Проектиран за високопроизводителни компютри, сървъри и гейминг машини, този 60mm вентилатор осигурява мощен въздушен поток при 4000 RPM, гарантирайки оптимално охлаждане дори при тежки натоварвания.
Основни предимства:
  • Свръхбързо охлаждане: 4000 RPM скорост за бързо отнемане на топлината.
  • Издръжлив 2Ball лагер: Дълъг живот на продукта с намален шум и триене.
  • Компактен и гъвкав: Подходящ за тесни пространства в PCs, сървъри и малки електронни устройства.
  • Надежден въздушен поток: Поддържа стабилни температури за продължителен живот на хардуера.
Технически спецификации:
  • Модел: EC6020M12BA
  • Размер: 60x60x20 mm
  • Скорост: 4000 RPM
  • Тип лагер: 2Ball
Надградете охлаждането си с Evercool 60mm вентилатор – идеалният избор за мощност, издръжливост и ефективност!